WII

HRY-Excite Truck

24. prosince 2007 v 13:19 | Leo
Wii - Excite Truck
NINTENDOMnoha tunová monstra na obřích kolech, pach benzínu i vyčpělého potu jejich řidičů. To vše a navíc unikátní možnost formovat pomocí nejrůznějších bonusových předmětů jízdní terén k obrazu svému, přinese slibná závodní záležitost Exite Truck. Obrovská auta na obrovských kolech prohánějící se obrovským terénem. Toto téma již bylo v žánru počítačových her několikrát zpracováno, leč v případě titulu Excite Truck půjde o smršť zcela ojedinělých herních zážitků. Ano, pokud tušíte že největší devizou tohoto titulu bude ovládání, je váš odhad správný. Díky bezdrátovému Wii ovladači s pohybovým senzorem bude pocit z řízení motorizovaného mastodonta intenzivní jako nikdy předtím! Nad všemi vozidly budete mít dokonalou kontrolu nejen na zemi, ale i v případě, kdy se na okamžik vzepřou zemské přitažlivosti a vyletí vzhůru. Zajímavé možnosti slibuje i unikátní vlastnost formování terénu v závislosti na stylu jízdy. Chybět nebude ani množství nejrůznějších bonusů a vylepšení přihrávající na vaši stranu konkurenční výhody oproti ostatním soupeřícím vozidlům. Lokalizace: angličtina Manuál: angličtina Wii - Excite Truck

WII-hry

14. prosince 2007 v 15:12 | Leo
Ahoj koukla jsem se na internet a našla jsem hru která mě hrozně zaujala je na WII a jmenuje se MY SIMS je to o tom:
MySims přináší nové roztodivné postavy a zároveň nabízí prostor pro vlastní úpravy a tvořivost. Nechybí ani klasický herní systému s otevřeným koncem, který se objevuje u všech Sims. Hráči začínají vytvořením vlastního Simíka, odrážejícího jejich osobitý styl a povahu. Ať se vám už libí copy, basebalové čepice, dredy nebo účes na způsob Mohawka, v této dosud nejstylovější hře série Sims neberou vaše možnosti konce. Odemčením nového super oblečení, účesů a doplňků hráči objeví široké možnosti hry, co se týče vlastních úprav a výtvorů… a postavičkami to teprve začíná!
  • Přenesením tradičního herního schématu Sims na platformu Wii se hráči MySims ocitají v hezkém, ale trochu neuspořádaném městě, kde mohou díky jedinečnému a jednoduchému ovládání přeměnit vše k obrazu svému. Město je zanedbané, ale hráč má možnost jej značně oživit. S pomocí bloků budov, originálních vzorů a atraktivních tvůrčích nástrojů mohou hráči navrhovat nábytek a spotřebiče, nové domy a obchody nebo měnit celou krajinou MySims!
  • Během objevování a budování města se hráči seznámí s místními oddanými starousedlíky jako jsou např. vždy zaměstnaná starostka Rosalyn P. Marshallová a zpravidla lenivý hotelový poslíček Buddy. Jakmile se věci začnou hýbat, budou hráči potkávat a vybírat si z pestrého množství možných nových obyvatel. Postaví restauraci pro italského šéfkuchaře Gina Deliciosa nebo raději pomůžou Ocean Breezeové postavit její jogínské studio?
Druh hrySport
LokalizaceČeský manuál
PEGI: Doporučený věk3
Analogové ovládáníAno
VibraceAno
Multiplayer (počet hráčů)TBA
Datum vydání7.9.2007
Edice hryPůvodní vydání
PEGI: hra obsahuje násilíNe
My Sims /WiiMy Sims /WiiMy Sims /WiiMy Sims /WiiMy Sims /WiiMy Sims /WiiMy Sims /WiiMy Sims /WiiMy Sims /WiiMy Sims /Wii

NINTENDO WII

25. července 2007 v 19:30 | Leo
Nintendo Wii Sport PackNintendo Wii Sport PackNintendo Wii Sport Pack


Nintendo Wii je next - gen pokračovatelem konzole GameCube. Liší se zásadně zejména ovládáním, ovladač pro Wii je diametrálně odlišný od toho, co jsme dosud znali. Nabízí sice možnost držení jako klasický gamepad, ale hlavní myšlenka Wii je taková, že se dá využít pohybem v prostoru a nakláněním. Tenis, golf, ale i řízení auta tak probíhá realistickými pohyby jakoby jste drželi v ruce opravdovou pálku nebo volant. Další změnou je samozřejmě nárůst výkonu, který bude zapotřebí pro nové hry. Balení obsahuje: Herní konzole Wii, Bezdrátový dálkový ovladač Wii s upínacím páskem, Nunchaku ovladač, Wii napajecí adaptér, Wii stereo AV kabel, Wii podstavec, Wii Stand Plate, Wii sensor Bar, Sensor Bar Stand, Baterie AA, Hra Wii Sports.
 
 

Reklama